-22%

Кобура для ПМ Макарова Штатна шкіряна поясна закритого типу з чохлом підсумком для магазину чорна
700 ₴
546 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5505ч
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кобура ПМ виготовляються з натуральної шкіри і прошита нитками підвищеної міцності.
При виробництві формованих кобур використовується формування під конкретний вид зброї, що гарантує високу якість виробу.
Ця технологія забезпечує ідеальне облягання зброї кобурою, зручність і швидкість отримання зброї з Кобури.
Розміри:
Довжина: 18,5 см
Ширина: 4 см
Висота: 14.5 см
Матеріал кобури: натуральна шкіра, металічна застібка, металічні заклепки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 150 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18.5 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 14.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴




