-15%

Чохол для рушниці з оптичним прицілом Acropolis 120х24 см Чорний
1 800 ₴
1 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: ФЗ-22а
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для зброї з оптикою для зручного транспортування та зберігання мисливської рушниці.
Надійна 4-х шарова конструкція:
- водовідштовхуючий нейлон D420;
- пінопропілен (піна) – 8 мм;
- поролон – 10мм;
- поліестр D300.
Футляр захищає гвинтівку від вологи, бруду, механічних впливів та пошкоджень.
Міцний нейлон з внутрішнім ущільнувачем з пінки добре тримає форму та амортизує удари, а м’яка вкладка з поролону бережно захищає зброю в середині.
Цупка підкладка з Д300 поліестеру довго зберігає презентабельний вигляд.
Збройовий чохол ФЗ-22а виконаний в мисливському стилі:
- функціональний дизайн:
- центральне відділення повністю відкривається;
- збоку тканинна накладка для фіксації гвинтівки;
- дві кишені для патронів, документів та аксесуарів (одна – зовнішня, інша – внутрішня, розміром 35х9,5см).
- замок – блискавка на 2 бігунки.
- 2 ручки з м’якою манжетою для комфортного перенесення рушниці в руках;
- плечовий ремінь з спеціальною накладкою, щоб не ковзав та не натирав. Довжину ременя, можна відрегулювати.
- ремінь і ручки надійно пришиті до основного виробу.
- чорний колір.
Ширина футляру в найширшому місці – 24см.
Розміри:
Довжина: 120 см;
Висота: 24 см.
Матеріали: нейлон, пінопропілен, поролон, поліестер, шкірозамінник, металева фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість кишень | 2 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, 1 наплічний ремінь, Внутрішня кишеня, Укладається разом з оптикою |
| Вага | 700 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 24 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | З оптичним прицілом |
| Вид зброї | Нарізна |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴








