-30%

Кобура універсальна на стегно для пістолета Макарова, Форт, Глок, ТТ синтетична Чорна
650 ₴
455 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5506-01ч
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кобура стегнова універсальна для пістолета Макарова, Форт, Глок,ТТ та інших подібних за розміром пістолетів.
Кобура стегнова використовується для розміщення пістолета і закріплення додаткових запасних підсумків.
Конструкція кобура продумана таким чином, щоб забезпечувати щільне прилягання до стегна.
Під час ходьби або бігу пістолет не вискакує з кобури. Спеціальна система кріплення дозволяє триматися на нозі.
Кобура правобічна.
Матеріал: поліестер
Фіксація пістолета: кнопка + липучка
Кількість відділень: основне для пістолета та відділення для додаткового магазину
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Поліестер |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Вага | 150 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ, Форт17, Glock19 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15.5 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴






