-24%

Чохол для гладкоствольної рушниці ВОЛМАС ІЖ-ТОЗ напівавтоматичної рушниці 125см Хакі
750 ₴
570 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5288з
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для рушниць з відкидними стволами (ІЖ-ТОЗ), а також для іншої зброї відповідного розміру.
Чохол складаеться з двох шарів: зовнішній з поліестеру, внутрішній з войлоку.
Носити футляр зручно носити за ручки або на плечі за допомогою плечового ременя.
Ремінь регулюється по довжині.
Чохол закривається текстильною застібкою. Торці чохла додатково укріплені тканиною.
Розміри ( внутрішні ):
Довщина: 125см
Висота в найширшому місці: 19см
Матеріали: поліестер, пікладка з войлоку, текстильні застібки липучки.
Вага: 240г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, 1 наплічний ремінь |
| Вага | 240 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Спеціальні | Водовідштовхлива пропілка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 19 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Вид зброї | універсальний |
| Внутрішня довжина футляру, см | 110-125 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
| За типом конструкції | М' який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴





