-27%

Чохол для гладкоствольної рушниці, напівавтоматичної рушниці 135 Хакі
800 ₴
584 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5289з
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'який чохол виготовлений з вологовідштовхуючого поліестеру зеленого кольору.
Призначений для рушниць з відкидними стволами (ІЖ-ТОЗ), а також для іншої зброї відповідного розміру.
Чохол складаеться з двох шарів: зовнішній з поліестеру, внутрішній з войлоку.
Носити футляр зручно носити за ручки або на плечі за допомогою плечового ременя.
Ремінь регулюється по довжині.
Чохол закривається текстильною застібкою. Торці чохла додатково укріплені тканиною.
Розміри (внутрішні):
Довжина: 135см
Висота у найширшому місці: 19см
Вага: 250г
Матеріали: поліестер, повстяна підкладка, текстильні застібки липучки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, 1 наплічний ремінь |
| Вага | 250 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Спеціальні | Водовідштовхлива пропілка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 19 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Вид зброї | Гладкостюльна |
| Внутрішня довжина футляру, см | 125-135 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
| За типом конструкції | М' який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584 ₴





