-25%

Чохол для ножа, чохол для складного ножа шкіряний 13х3,5х2,5см Коричневий
500 ₴
375 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5291/2
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для складних і багатофункціональних ножів з натуральної шкіри коричневого кольору з фіксатором у вигляді кнопки.
Призначений для носіння на поясному ремені.
Розміри: ( внутрішні )
Ширина: 35 мм
Довжина: 130 мм
Висота: 20 мм
Вага: 50г
Колір: коричневий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Чохол для складного ножа |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴



