
Кобура Форт 17 поясна з чохлом підсумком для магазину хаки + тренчик шнур страхувальний чорний
700 ₴
560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9008х
Комплект Кобура для Форт 17 хакі поясна з чохлом під магазин + тренчик шнур страхувальний
Кобура фіксується тільки на поясному ремені в одному положенні – вертикально, під прямим кутом до ременя.
Рекомендована ширина ременя – 5 см (портуп'яний, тактичний).
Хлястик кобури кріпиться на передній стороні за допомогою липучки для більш надійної фіксації пістолета.
У верхній частині є застібка на кнопці, яка легко відкривається одним пальцем, що дозволяє дуже швидко витягти пістолет із кобури!
Хлястик чохла під запасний магазин застібається на липучку.
Також на відділення для магазину нашита еластична стрічка, яка надійно фіксує сам магазин та спрощує процес його вилучення.
Кобура добре тримає форму.
Оскільки використовуються легкі синтетичні матеріали, кобура дуже легка проти шкіряним аналогом і мало відчувається на ремені.
Шнур страхувальний кручений Тренчик-Карабін елемент спорядження, вже давно використовується військовими, мисливцями, будівельниками, альпіністами і туристами.
Основа шнура - полімерна мононитка завтовшки 2,5 мм, обтягнута паракордом.
Шнур надійний, довговічний і практичний.
З одного боку шнура є тренчик з міцної поліамідної стрічки шириною 25 мм
Тренчик змімається і його при бажанні можна носити окремо.
Тренчик застібається на кнопку і додатково фіксується липучкою.
Він розрахований на максимальну ширину ременя 5 - 5,5 см (портупейний або тактичний ремінь).
З іншої сторони є металічний карабін за допомогою якого шнур кріпиться до пістолету. За потреби шнур можна використовувати для ключів, ліхтарика, ножа т.ін.
Завдяки спіральної формою шнур зручний у використанні, так як має компактний розмір в стислому стані.
Розміри:
Довжина в звичайному стані - 45см
Довжина в розтягненому стані - 100-115см
Колір кобури: хакі
Колір страхувального шнура: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кобура |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Спеціальні | Кріплення на пояс |
| Вага | 70 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Сумісність | Форт17, Glock19 |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 11 см |
- Ціна: 560 ₴





