
Кобура для ПМ пістолета Макарова поясна з чохлом підсумком для магазину олива + тренчик шнур страхувальний чорний
700 ₴
560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9085х
Кобура фіксується на поясному ремені в вертикальному положенні – вертикально, під прямим кутом до ременя.
Рекомендована ширина ременя – 5 см (портупяний, тактичний).
Хлястик кобури кріпиться на передній стороні за допомогою липучки для більш надійної фіксації пістолета.
У верхній частині є застібка на кнопці, яка легко відкривається одним пальцем, що дозволяє дуже швидко витягти пістолет із кобури!
Хлястик чохла під запасний магазин застібається на липучку.
Також на відділення для магазину нашита еластична стрічка, яка надійно фіксує сам магазин та спрощує процес його вилучення.
Кобура добре тримає форму.
Оскільки використовуються легкі синтетичні матеріали, кобура дуже легка проти шкіряним аналогом і мало відчувається на ремені.
Шнур страхувальний кручений Тренчик-Карабін елемент спорядження, що вже давно використовується військовими, мисливцями, будівельниками, альпіністами та туристами.
Основа шнура - полімерна мононіт товщиною, обтягнута паракордом.
Шнур надійний, довговічний та практичний.
З одного боку шнура є тренчик із міцної поліамідної стрічки.
Тренчик застібається на кнопку та додатково фіксується липучкою.
Він розрахований на максимальну ширину ременя 5 - 8 см (портупяний або тактичний ремінь).
З іншого боку, є металевий карабін, за допомогою якого шнур кріпиться до пістолета. При необхідності шнур можна використовувати для ключів, ліхтарика, ножа тощо.
Завдяки спіральній формі шнур зручний у використанні, оскільки має компактний розмір у стислому стані.
Колір кобури: олива
Колір страхувального шнура: чорний



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Висота | 8.5 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Довжина | 14 см |
| Спеціальні | Кріплення на пояс |
| Тип | Кобура |
| Вага | 70 г |
- Ціна: 560 ₴






