
Кобура для ПМ Макарова Штатна шкіряна поясна закритого типу + тренчик-карабин шнур страхувальний
950 ₴
741 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5510ч

- відправка по Україні 1-2 дні
- відправка без передоплат

На кобурі нашитий чохол під запасний магазин та петлі для фіксації шомпола.
Кобура для пістолета Макарова зроблена з натуральної шкіри та прошита нитками підвищеної міцності.
При виробництві формованих кобур використовується формування під конкретний вид зброї, що гарантує високу якість виробу.
Ця технологія забезпечує ідеальне облягання зброї кобурою, зручність та швидкість отримання зброї з Кобури.
Шнур страхувальний кручений Тренчик-Карабін елемент спорядження, що вже давно використовується військовими, мисливцями, будівельниками, альпіністами та туристами.
Основа шнура - полімерна мононіт товщиною 2,5 мм, обтягнута паракордом.
Шнур надійний, довговічний та практичний.
З одного боку шнура є тренчик із міцної поліамідної стрічки шириною 25 мм.
Тренчик застібається на кнопку та додатково фіксується липучкою.
Він розрахований на ширину ременя 3 – 6,5 см (портуп'яний або тактичний ремінь).
З іншого боку, є металевий карабін, за допомогою якого шнур кріпиться до пістолета. При необхідності шнур можна використовувати для ключів, ліхтарика, ножа тощо.
Завдяки спіральній формі шнур зручний у використанні, оскільки має компактний розмір у стислому стані.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 150 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18.5 см |
| Ширина | 14.5 см |
| Висота | 4 см |
- Ціна: 741 ₴









