
Чохол для запасного магазину ПМ пістолета Макарова чохол під магазин шкіряний Коричневий
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЧМ-2
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для запасного магазину ПМ, пістолета Макарова, чохол під шкіряний магазин коричневий

Наші переваги:
- гарантія якості
- відправка по Україні 1-2 дні
- безпроблемний обмін повернення
- відправка без передоплат
Підсумок, чохол для магазину ПМ пістолета Макарова формований на кнопці
Чохол виготовлений з натуральної шкіри (товщина 2,5-3 мм) та призначений для носіння на ремені шириною не більше 50 мм.
Кріпиться вертикально. Закривається кнопку. Формований методом гарячого тиснення.
Чохол по контуру прошитий міцною ниткою та додатково склеєний. Стежки рівні та акуратні, торці відшліфовані та покриті особливим захисним складом. Такий метод обробки гарантує відмінну зносостійкість протягом тривалого періоду.





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 30 г |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 2.5 см |
| Висота | 1.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴






