
Чохол для запасного магазину ПМ шкіряний чорний
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЧМ-3
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для запасного магазину ПМ, пістолета Макарова, чохол під шкіряний магазин чорний
Чохол виготовлений з натуральної шкіри (товщина 2,5-3 мм) та призначений для носіння на ремені шириною не більше 50 мм.
Кріпиться вертикально. Закривається кнопку.
Формований методом гарячого тиснення.
Чохол по контуру прошитий міцною ниткою та додатково склеєний.
Стежки рівні та акуратні, торці відшліфовані та покриті особливим захисним складом.
Такий метод обробки гарантує відмінну зносостійкість протягом тривалого періоду.





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вага | 30 г |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 1 |
| Вид комплектуючого | Тримач для спорядження |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Висота | 1.5 см |
| Ширина | 2.5 см |
| Довжина | 12 см |
| Місткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система кріплення | На пояс |
| Узори і принти | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴






