
Кобура поясна прихованого носіння ПМ, пістолета Макарова шкіряна коричнева + чохол для магазину
900 ₴
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5518к

Призначена для носіння пістолета ПМ, ПМР, ВІЙ та інших схожих з ПМ пістолетами.
Кобура виготовлена з натуральної шкіри коричневого кольору завтовшки 3,0 мм.
Для прихованого носіння є металева кліпса на зовнішній стороні кобури.
Фіксація за допомогою скоби здійснюється вертикально.
Завдяки своїй конструкції дозволяє швидко витягти пістолет.
Підсумок, чохол для магазину ПМ пістолета Макарова формований на кнопці
Чохол виготовлений з натуральної шкіри (товщина 2,5-3 мм) та призначений для носіння на ремені шириною не більше 50 мм.
Кріпиться вертикально. Закривається кнопку. Формований методом гарячого тиснення.
Чохол по контуру прошитий міцною ниткою та додатково склеєний. Стежки рівні та акуратні, торці відшліфовані та покриті особливим захисним складом. Такий метод обробки гарантує відмінну зносостійкість протягом тривалого періоду.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 85 г |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ |
| Комплектація | Кобура та чохол для запасного магазину |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 10 см |
- Ціна: 720 ₴











