Новинка
-17%

Патронташ шкіряний муфта на приклад на 6 набоїв 12-16 калібр
600 ₴
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5080/2
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патронташ шкіряний муфта на приклад на 6 набоїв 12-16 калібр
Якісна муфта на приклад для гладкоствольної зброї 12-16 калібру виготовлена з натуральної шкіри.
Патронташ прикрашений тисненням " Полювання на качку ".
Фіксація муфти до прикладу здійснюється за допомогою гумової стрічки.
Розміри:
Довжина - 17 см;
Ширина - 7,5 - 10 см.
Матеріал: натуральна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Патронташ |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Місткість | 6 |
| Вага | 100 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Під калібр | 16 До |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 3 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вид футляру для набоїв | Муфта на приклад |
| Патрони для зброї | Гладкоподібно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴







