-25%

Чохол для складаного ножа, чохол для мультитула 14х4х2.5см шкіряний Чорний
600 ₴
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5292/3
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для ножа, чохол для мультитула, 14х4смх2.5см чорний шкіряний
Чохол для складних і багатофункціональних ножів з натуральної шкіри чорного кольору з фіксатором у вигляді кнопки.
Якісний, надійний шкіряний чохол, тримає форму.
Довжина регулюється за допомогою додаткової кнопки від 13 до 14см
Призначений для носіння на поясному ремені.
Розміри: ( внутрішні )
Ширина: 40 мм
Довжина: 130-140 мм
Висота: 25 мм




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Чохол для складного ножа |
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Розмір | |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 2.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴





