
Рюкзак тактичний Acropolis бойовий наплічник Військовий рюкзак ЗСУ 35л Олива
3 200 ₴
2 720 ₴
- Готово до відправки
- Код: РБИ - 5о
Рюкзак бойовий індивідуальний (РБІ) ЗСУ - Вид 5 - олива
Рюкзак із системою M.O.L.L.E для штурмових виходів, не тривалих походів або пересування містом.
Система швидкого скидання.
Рюкзак має одне основне містке відділення на блискавці.
Спинка каркасна, тверда всередині, м'яка зовні.
Одне відділення на спинці і на відкидному клапані дві накладні кишені на блискавці.
Міцна ручка для перенесення рюкзака в руці.
Ергономічні, м'які плечові лямки анатомічної форми регулюються по довжині та висоті та мають грудну стяжку.
З боків рюкзака розташовані компресійні стяжки.
Стропи M.O.L.L.E. для кріплення навісного спорядження або підсумок нашити на фронтальній стороні, а також з боків рюкзака.
На зовнішній стороні розташована смуга велкро для розміщення неймтейпу, патчу з групою крові або інших.
Об'єм: 35 л.
Колір: Ranger Green.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 35 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка, Система підвіски Molle, Система швидкого скидання |
| Колір | Оливковий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 1 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 14.5 см |
| Висота | 31 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Рюкзак тактичний бойовий рюкзак ВСУ Військовий рюкзак армійський 35 л Олива |
- Ціна: 2 720 ₴









