-15%

Кобура ПМ для пістолета Макарова поясна з чохлом підсумком для магазину Хаки
400 ₴
340 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9004пм
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кобура для пістолета Макарова поясна з чохлом під додатковий магазин
Кобура фіксується тільки на поясному ремені в одному положенні - вертикально, під прямим кутом до ременя.
Рекомендована ширина ременя - до 5,5 см (портупейний, тактичний).
Хлястик кобури кріпиться на фронтальній стороні за допогою липучки, для більш надійної фіксації пістолета.
В верхній частині є застібка на кнопці, що дає змогу дуже швидко витяги пістолет з кобури!
Хлястик чохла під запасний магазин застібається на липучку.
Також на віділення для магазину нашита еластична стрічка, яка надійно фіксує сам магазин і робить простішим процес його витягання.
Кобура добре тримає форму.
Так як використовуються легкі синтетичні матеріали, кобура дуже легка в порівнянні з шкіряним аналогом і практично не відчувається на ремені.
Колір: хакі
Матеріал: поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 70 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴





