-30%

Чохол для складаного ножа шкіряний 12х4х2,5 см Волмас Коричневий
500 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5291/9
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для складних і багатофункціональних ножів з натуральної шкіри коричневого кольору з фіксатором у вигляді кнопки.
Призначений для носіння на поясному ремені.
Розміри: ( внутрішні )
Ширина: 40 мм
Довжина: 120 мм
Висота: 25 мм
Вага: 50г
Колір: коричневий









Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Тип | Чохол для складного ножа |
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 2.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





