
Кобура для ПМ з чохлом підсумком для магазину хаки + тренчик шнур страхувальний
700 ₴
560 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9095х
Кобура фіксується на поясному ремені в вертикальному положенні – вертикально, під прямим кутом до ременя.
Рекомендована ширина ременя 4-5 см
Хлястик кобури кріпиться на передній стороні за допомогою липучки для більш надійної фіксації пістолета.
У верхній частині є застібка на кнопці, що дозволяє дуже швидко витягти пістолет із кобури!
Хлястик чохла під запасний магазин застібається на липучку.
Оскільки використовуються легкі синтетичні матеріали, кобура дуже легка проти шкіряним аналогом і мало відчувається на ремені.
Шнур страхувальний кручений Тренчик-Карабін елемент спорядження, що вже давно використовується військовими, мисливцями, будівельниками, альпіністами та туристами.
Основа шнура - полімерна мононіт товщиною, обтягнута паракордом.
Шнур надійний, довговічний та практичний.
З одного боку шнура є тренчик із міцної поліамідної стрічки.
Тренчик застібається на кнопку та додатково фіксується липучкою.
Він розрахований на максимальну ширину ременя 4 - 7см (портупейний або тактичний ремінь).
З іншого боку, є металевий карабін, за допомогою якого шнур кріпиться до пістолета. При необхідності шнур можна використовувати для ключів, ліхтарика, ножа тощо.
Завдяки спіральній формі шнур зручний у використанні, оскільки має компактний розмір у стислому стані.







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Поліестер |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Вага | 70 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 3.5 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Спеціальні | Кріплення на пояс |
| Кількість відділів | 1 |
| Комплектація | Кобура + тренчик |
| Сумісність | ПМ |
- Ціна: 560 ₴








