-34%

Патріотичний шкіряний браслет на руку жовто блакитний
150 ₴
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 175 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: БР-1
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патріотичний браслет на руку шкіряний
Браслет виконаний з м'якої шкіри. Розмір можна відрегулювати за допомогою двох застібок ( кнопок).
Розміри:
довжина: 23см
ширина: 2см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Замок | Кнопки |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



