-30%

Чохол для мультитула шкіряний, чохол для складного ножа 11х4х3см шкіряний Чорний
450 ₴
315 ₴
- Готово до відправки
- Код: МТ-1
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для мультитула, 11х4смх3см чорний шкіряний
Розміри: ( внутрішні )
Ширина: 40 мм
Довжина: 110 мм
Висота: 30 мм
Ширина: 40 мм
Довжина: 110 мм
Висота: 30 мм
Чохол для складних і багатофункціональних ножів з натуральної шкіри чорного кольору з фіксатором у вигляді кнопки.
Якісний, надійний шкіряний чохол з товстої шкіри, тримає форму.
Призначений для носіння на поясному ремені.







Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Чохол для мультитула |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴







