-20%

Обладинка на посвідчення поліцейського и жетон Національна Поліція України шкіра чорна матова
700 ₴
560 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1072
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка на посвідчення та жетон поліцейського Національна Поліція України шкіра чорна матова
Обкладинка виготовлена з якісної натуральної шкіри, є одне прозоре відділення для посвідчення.
Жетон закріплюється на спеціальній накладці та обжимається ззаду кріпленнями жетону.
Зверху жетон прикривається шкіряною накладкою для відсутності тиску та потертостей на вікно посвідчення.
На передній частині виконано тиснення: Національна поліція та емблема поліції.
Для носіння жетону на поясі його можна витягнути з обкладинки і вставити через проріз ремінь.
Колір чорний
Матеріал: натуральна шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴





