-20%

Сумка для чобіт і вейдерсов і чобіт Acropolis СДО-2 Хакі
900 ₴
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: СДО-2
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СУМКА ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ЧОБІТ І ВЕЙДЕРСІВ ACROPOLIS СДО-2
Сумка для транспортування чобіт і вейдерсів СДО-2 розроблена компанією "Акрополіс".
Має вентиляційні отвори. Укомплектована килимком для перевзування на водоймі, який зберігається в спеціальній кишені.
З нашої сумкою Ви забезпечите собі комфортне перевзування на водоймі, збереження взуття і чистоту в вашій машині!
Розміри: 39х27х35
Матеріал: водонепроникний поліестер D600, водонепроникна підкладка - поліестер D75.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 35 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розмір | Розміри: 39х27х35 |
| Основні | |
| Застібка | Молния |
| Глибина | 27 см |
| Вологонепроникний | 1 |
| Ароматизований | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴





