-14%

Чохол-рюкзак для автомата, чохол для зброї універсальний 112см Acropolis ФЗ-20а Чорний
8 000 ₴
6 854 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ФЗ-20а
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол-рюкзак для автомату, гвинтівки універсальний Acropolis ФЗ-20а Чорний 112см
Акрополіс ФЗ-20а - футляр універсальний для усіх видів автоматичної зброї та всіх видів помпових рушниць. Виготовлений з високоміцного нейлону. Продуманий дизайн підійде і для мисливця і для військового. Плечові лямки ховаються. В комплект входить 4 знімних модулі, їх можна закріпити у будь-якому місці, в залежності від типу зброї. Крім того, кофр укомплектований спеціальними модулями, які кріпляться за допомогою липучок:
- модуль-патронташ під нарізні патрони;
- модуль-патронташ під гладкоствольні патрони;
- портмоне для документів та грошей;
- підсумок для дрібних аксесуарів.
Модулі універсальні, мають кріплення на пояс.
Розміри (внутрішні): 112х26 см.
Матеріали: нейлон 1680D.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний, 1 наплічний ремінь, Внутрішня кишеня, 2 наплічних ременя, Кріплення на пояс, Внутрішня фіксація, Укладається разом з оптикою |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 26 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Вид зброї | Автоматична, гладкоствольна, нарізна, пневматична, помпова, напівавтоматична. |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Універсальний: розбірна- нерозбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 854 ₴










