-28%

Чохол для газового балончика Кобра-1Н шкіряний Чорний
400 ₴
288 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КБ-1
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для газового балончика Кобра-1Н чорний шкіряний
Чохол призначений для носіння газових балончиків Кобра-1Н і подібних
Фіксується на поясному ремені вертикально, під прямим кутом до ременя. Рекомендована ширина ременя 5 см (портупейний або тактичний).
Виконаний з щільної шкіри чорного кольору, товщиною 2,5-3,0 мм. Клапан чохла застібається на кнопку.
Балончик для даного чохла повинен мати такі розміри: діаметр - 3,5 см, висота - до 14,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴






