-25%

Чохол для зброї універсальний для рушниці карабіна автомата 80х25см Чорний
1 400 ₴
1 050 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ФЗ-80
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для зброї універсальний, для гладкоствольної, напівавтоматичної, автоматичної зброї 80х25см чорний
Футляр Волмас для транспортування та зберігання гладкоствольної та напівавтоматичної, автоматичної зброї.
На універсальний водостійкий чохол для зброї довжиною до 95см пришиті дві транспортні ручки та регульований ремінь через плече.
Закривається футляр на блискавці замок із двома масивними бігунками. У середині надійна підкладка для захисту зброї від пошкоджень під час перенесення. Волмас ФЗ-1 має зовнішню кишеню для документів або аксесуарів.
Якісна бюджетна модель футляра для зброї українського виробництва.
Розміри: (внутрішні)
Довжина: 95см
Ширина: 25см
Матеріал: Поліестер D600
Довжина: 95см
Ширина: 25см
Матеріал: Поліестер D600






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, Внутрішня фіксація |
| Вага | 600 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 25 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Вид зброї | Автоматична, гладкоствольна, нарізна, пневматична, помпова, напівавтоматична. |
| Внутрішня довжина футляру, см | 80 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Універсальний: розбірна- нерозбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴







